Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności

Dacia Dubnicki

Dacia Dokker Van

Dacia Dokker Van

Komfort

 

 

Funkcjonalne i ergonomiczne miejsce kierowcy

Miejsce kierowcy jest funkcjonalne i ułatwia prowadzenie pojazdu. Szczególną uwagę zwrócono na ergonomię: przełączniki elektrycznych podnośników szyb są umieszczone w płatach drzwi, przełączniki klimatyzacji są łatwo dostępne, a radioodbiorniki wyposażone w pilota sterującego, umieszczonego pod kierownicą. Informacje przedstawione na tablicy rozdzielczej są doskonale czytelne. Dokker Van jest również wyposażony w podnóżek lewej nogi, przydatny na dalekich trasach. Dokker Van zapewnia kierowcy wygodę oraz stanowi nowoczesne, przydatne i intuicyjne w obsłudze narzędzie.

 

 

Elektrycznie regulowane lusterka boczne

Elektryczna regulacja lusterek pozwala na precyzyjne i łatwe ustawienie lusterek bocznych (w zależności od wersji) dla twojej wygody.

 

System multimedialny DACIA MEDIA NAV

Wyposażony w duży ekran dotykowy o przekątnej 7 cali (18 cm), wbudowany w konsolę centralną oraz w pilot sterujący pod kierownicą, system DACIA MEDIA NAV obejmuje radioodbiornik, telefoniczny zestaw głośnomówiący i umożliwia słuchanie muzyki zapisanej na przenośnych nośnikach za pomocą technologii Bluetooth® lub gniazd USB/jack. Jest również wyposażony w intuicyjny w obsłudze system nawigacji z funkcją wyświetlania 2D lub 3D Birdview.

Bezpieczeństwo

Dzięki bogatemu doświadczeniu Renault, Dacia Dokker Van wyposażona jest w najważniejsze elementy podnoszące bezpieczeństwo czynne i bierne zapewniające ochronę podczas jazdy zarówno kierowcy jak i pasażerom.

BEZPIECZEŃSTWO CZYNNE

ABS z systemem wspomagania nagłego hamowania

W połączeniu z ABS, który zapobiega blokadzie kół, system wspomagania nagłego hamowania pozwala na zachowanie kontroli nad torem jazdy pojazdu i optymalizację drogi hamowania.

 

ESC

ESC (Electronic Stability Control) - system elektronicznej korekty toru jazdy jest systemem podnoszącym bezpieczeństwo czynne i zapobiegającym poślizgowi. Jego celem jest zapewnienie lepszej kontroli toru jazdy samochodu.

 

3-punktowe pasy bezpieczeństwa

Pasy bezpieczeństwa z regulacją wysokości (w zależności od wersji).

 

Przednie zagłówki z regulacją wysokości

Dla zapewnienia większego komfortu wszystkim pasażerom zagłówki posiadają regulację wysokości.

 

Czołowa poduszka powietrzna kierowcy


Mechanika

SZEROKA OFERTA SILNIKÓW

Dokker Van oferuje silniki benzynowe i wysokoprężne spełniające potrzeby użytkowników, z różnych krajów i dostosowane do zróżnicowanych warunków ruchu drogowego. Dostępny silnik benzynowy to sprawdzony i niezawodny 1.6 MPI w bardzo atrakcyjnej cenie. Oferta silników wysokoprężnych obejmuje 2 wersje 1.5 dCi, cieszącego się na całym świecie powszechnym uznaniem ze względu na swoją niezawodność i osiągi. Zużycie paliwa i emisja CO2 wynosi dla wersji dCi 75 i dCi 90 4,5 l/ 100km i 118 g CO2/km w cyklu mieszanym.MEDIA NAV

dacia dokker van 2015, dokker van zdjęcia, dacia dokker jazda testowa, dacia dokker obsługa, niezawodny samochód, dokker dla biznesu, dokker finansowanie, media nav

Dacia Dokker Van może być wyposażona* w najnowszy, wbudowany w konsolę centralną system multimedialny MEDIA NAV z dużym, 7-calowym (18 cm) ekranem dotykowym. W skład MEDIA NAV wchodzi:
- radioodtwarzacz**, Bluetooth® umożliwiający słuchanie muzyki w audiostreamingu z przenośnych odtwarzaczy oraz telefonowanie bez użycia rąk, intuicyjna w obsłudze nawigacja satelitarna z funkcją wyświetlania w trybie 2D i 3D (Birdview) oraz złącze USB/jack w panelu radia. Całość uzupełnia pilot umieszczony pod kierownicą.


System multimedialny Dacia MEDIA NAV jest zdobywcą nagrody SMARTBEST 2012 za prostotę / intuicyjność / nawigację z 7" ekranem dotykowym / system multimedialny w bardzo dobrej cenie.


źródło: AUTOBEST


* w zależności od wersji
** bez CD

RADIO

Wyświetlanie wybranych stacji

MEDIA NAV umożliwia łatwe wyszukanie ulubionych stacji radiowych za pomocą ekranu dotykowego lub pilota przy kierownicy. Wyszukiwanie stacji jest bardzo ułatwione dzięki możliwości wyszukiwania z listy w kolejności alfabetycznej lub przeszukiwania wybranej długości fal.

 

Możesz zaprogramować do 24 stacji

Aby nie tracić czasu, można zapisać za pomocą dwukrotnego kliknięcia nawet do 24 stacji (12 na FM i 12 na AM). Podczas słuchania MEDIA NAV podaje na ekranie informacje dot. utworu nadawanego przez stację radiową, np. tytuł piosenki, nazwisko piosenkarza, itd.

 

Ustawienia swojego radia

Zapewnij sobie komfortową podróż: MEDIA NAV automatycznie wyszukuje stację, jeśli w czasie podróży zmieni się częstotliwość, na której jest ona nadawana. Co więcej, dzięki systemowi RDS masz dostęp do informacji o ruchu drogowym oraz wszelkich komunikatów i ostrzeżeń.

MEDIA

Słuchaj muzyki w audiostreamingu

Dzięki MEDIA NAV i technologii Bluetooth® możesz słuchać muzyki ze swojego przenośnego odtwarzacza w audiostreamingu z wykorzystaniem głośników samochodu. Informacje dotyczące słuchanej piosenki, takie jak nazwisko wykonawcy, tytuł piosenki, będą wyświetlane na ekranie MEDIA NAV.

 

Prosty w obsłudze

Możesz z łatwością przechodzić od jednego utworu do drugiego za pomocą ekranu dotykowego lub pilota przy kierownicy. Piosenki można odtwarzać w trybie normalnym, losowo wybrane lub zaprogramować powtarzanie jednej lub kilku piosenek.

 

Ładowanie przenośnego odtwarzacza

Za pomocą umieszczonego w panelu czołowym złącza USB można podłączyć Ipod'a lub smartfona, tak aby bateria tego urządzenia się naładowała. Po podłączeniu urządzenia do złącza USB, MEDIA NAV automatycznie je wykrywa i wyświetla okładkę słuchanego albumu (jeśli została zapisana w przenośnym odtwarzaczu).

TELEFON

Korzystaj z telefonu nie biorąc go do ręki

Technologia Bluetooth®, w którą wyposażony jest system MEDIA NAV umożliwia również połączenia telefoniczne z wykorzystaniem zestawu głośnomówiącego i synchronizację listy kontaktów oraz historii połączeń.

 

Korzystaj z listy swoich kontaktów

Po zsynchronizowaniu telefonu z systemem, technologia Bluetooth® umożliwia przeniesienie wszystkich numerów z listy kontaktów w telefonie do pamięci systemu MEDIA NAV. Ułatwia dostęp do kontaktów - można przewijać alfabetycznie ułożoną listę kontaktów lub wyszukać po nazwisku. W celu uzyskania połączenia można wybrać numer ręcznie lub wybrać go z listy kontaktów czy też z historii połączeń.

 

Zobacz, kto dzwoni

W przypadku połączenia przychodzącego na ekranie pojawiają się wszystkie informacje o rozmówcy: nazwisko (jeśli dany numer jest wprowadzony do listy kontaktów) i numer telefonu.

NAWIGACJA

Postaw na łatwość obsługi

W Media Nav masz wybór między trybem wyświetlania map a trybem nawigacji. W trybie mapy system podaje POI i ulubione miejsca znajdujące się w pobliżu oraz ograniczenia prędkości. W tym trybie nie wprowadzamy miejsca docelowego. Natomiast tryb nawigacji podaje trasę do miejsca docelowego (wprowadzony adres, POI, poprzednie miejsca docelowe, dane GPS, ulubione). Można również aktywować prowadzenie głosowe.

 

Możesz wybrać między widokiem 2D i Birdview

W każdej chwili możesz jednym kliknięciem na ekran zmienić widok 2D na Birdview, aktywować prowadzenie głosowe, przybliżyć, itd. MEDIA NAV wyświetla również alternatywne trasy (krótsze, szybsze, bardziej oszczędne).

 

Wzbogać bazę danych

Dzięki portowi USB i dedykowanemu interfejsowi internetowemu (strona naviextra.com), możesz wzbogacać bazę danych systemu MEDIA NAV (np. kupić /aktualizować mapy, itd.).

USTAWIENIA

Regulacja dźwięku

Przycisk Ustawienia zapewnia prosty i szybki dostęp do ustawień Media Nav. Zmień rozkład dźwięku w kabinie dla samotnie podróżującego kierowcy, lub dla pasażerów siedzących z tyłu. Reguluj dowolnie poziom basów i wysokich dźwięków dzięki intuicyjnemu w obsłudze interfejsowi.

MEDIA NAV

1, 2, 3 parujemy urządzenia

Bluetooth®: wystarczy kilka kliknięć, aby sparować telefon komórkowy lub przenośny odtwarzacz.

 

Parametry ładunkowe
 
dacia dokker van 2015, dokker van zdjęcia, dacia dokker jazda testowa, dacia pick up, niezawodny samochód, dokker dla biznesu, dokker finansowanie, van użytkowy

 

Strefa ładunkowa

Możesz z łatwością zabezpieczyć i utrzymać w czystości strefę ładunkową dzięki częściowym lub pełnym okładzinom ścian i drzwi*

 
* w opcji w zależności od wersji

dacia dokker van 2015, dokker van zdjęcia, dacia dokker jazda testowa, dacia pick up, niezawodny samochód, dokker dla biznesu, dokker finansowanie, van użytkowy

 

Zaczepy do mocowania ładunku

Dokker Van wyposażony jest w specjalne zaczepy, aby zapewnić stabilność ładunku i zapobiec jego przesunięciu.

 

dacia dokker van 2015, dokker van zdjęcia, dacia dokker jazda testowa, dacia pick up, niezawodny samochód, dokker dla biznesu, dokker finansowanie, van użytkowy

 

Dacia Easy Seat

Furgonetka Dacii dysponuje dużą objętością ładunkową sięgającą 3,3 m3. Wielofunkcyjne siedzenie pasażera dodatkowo zwiększa dostępną przestrzeń ładunkową. Dacia Easy Seat posiada możliwość regulacji wzdłużnej oraz składane oparcie. Pozwala na znaczne cofnięcie siedzenia, zapewniając dobry poziom komfortu pasażerowi. Po złożeniu oparcia uzyskujemy stolik, na którym można pisać, położyć notebooka i spokojnie wypełnić dokumentację lub przygotować kosztorys... Dacia Easy Seat umożliwia pracę w samochodzie. Po złożeniu siedzenia do pionu uzyskujemy przestrzeń ładunkową o długości 2,42 m. W bardzo prosty sposób można również wyjąć siedzenie z samochodu. Po jego wyjęciu dysponujemy największą w tym segmencie objętością użytkową 3,9 m3. Pozwala ona również na przewóz przedmiotów o długości do 3,11 m. Dokker Van zapewnia najlepszy stosunek objętości użytkowej i długości użytkowej w stosunku do wymiarów zewnętrznych.

dacia dokker van 2015, dokker van zdjęcia, dacia dokker jazda testowa, dacia pick up, niezawodny samochód, dokker dla biznesu, dokker finansowanie, van użytkowy

 

Przesuwne drzwi boczne

Dokker Van posiada najszersze w swojej kategorii przesuwne drzwi boczne*, dzięki którym dostęp do strefy ładunkowej jest wyjątkowo łatwy. Przesuwne drzwi okazują się niezwykle praktyczne gdy mamy mało miejsca do parkowania.

* 1 w standardzie, 2 w opcji z zależności od wersji

 

dacia dokker van 2015, dokker van zdjęcia, dacia dokker jazda testowa, dacia pick up, niezawodny samochód, dokker dla biznesu, dokker finansowanie, van użytkowy

 

Drzwi tylne blaszane

Nieprzeszklone drzwi tylne umożliwiają bezpieczny transport ładunku zajmującego całą wysokość pojazdu. 

Inne aktualności
Dacia Duster nr 1 sprzedaży w segmencie SUV'ów Konkurs "Dubnicki TALENT SHOW"
Pokaż wszystkie aktualności

Dacia Dubnicki - FRANCISZEK DUBNICKI Sp. z o.o.

 • Franciszek Dubnicki Sp. z o.o.

  +48 94 347 14 20 fax: +48 94 347 14 30 renault.dubnicki@outlook.com godziny otwarcia: pon-pt: 800-1700 sob: 800-1400 Osoba kontaktowa: Salon Dacia Pon.- Pt. od 9.00 do 17.00
 • POMOC DROGOWA 24H/ NA DOBĘ

  600982459
 • STACJA KONTROLI POJAZDÓW

  +48 94 347 14 34
 • Serwis Dacia

  +48 94 347 14 27, 602 624 745 fax: +48 94 347 14 30