Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności

Dacia Dubnicki

Dacia Duster

Duster

już od 39 900 zł (1)

 

  • System kontroli toru jazdy ESC z ASR
  • Cztery poduszki powietrzne z przodu
  • Reflektory z podwójnym układem optycznym ze światłami dziennymi

(1) Cena dotyczy wersji Duster, prezentowana wersja Laureate z wyposażeniem opcjonalnym.

 

Wnętrze Dustera oferuje poziom komfortu godny hatchbacka, pomimo, że przynależy do świata samochodów z napędem na 4 koła.

Zespół zegarów i wskaźników z szeregiem chromowanych akcentów*, ciemne kolory wystroju wnętrza podkreślają jego solidny charakter i terenowe zacięcie.

Dacia Duster jest praktyczna, pomysłowa - posiada użyteczne elementy wyposażenia i umożliwia zmiany konfiguracji wnętrza.

Bagażnik o pojemności 475 litrów* można powiększyć do 1463 litrów* w konfiguracji 2-miejscowej, pozwalającej na przewóz dużych przedmiotów. Szeroki otwór bagażnika i sztywne przykrycie części bagażowej są niezwykle praktyczne przy załadunku.

* W zależności od wersji

Zdolności terenowe

Stawi czoła każdemu terenowi

samochód terenowy, dacia duster, niezawodny samochód, dacia duster 2015, dacia opinie, duster jazda próbna

Prawdziwy samochód terenowy

Zaprojektowany do poruszania się w każdym terenie Duster jest prawdziwym autem 4x4, o znacznej zdolności do pokonywania przeszkód terenowych.

Duster jest autem kompaktowym i lekkim jak na swoje gabaryty, co zapewnia mu dużą dynamikę i dobre osiągi w terenie. 6-biegowa skrzynia mechaniczna* wyposażona w krótkie pierwsze przełożenie (5,79 km/h przy 1000 obr./min) znacznie ułatwia poruszanie się po nierównym terenie, ruszanie pod górę lub z dużym obciążeniem oraz utrzymanie samochodu na zjeździe.

Dodatkowo, podwyższona pozycja za kierownicą poprawia widoczność i ułatwia prowadzenie.

* W zależności od wersji

 

samochód terenowy, dacia duster, niezawodny samochód, dacia duster 2015, dacia opinie, duster jazda próbna

Prawdziwy atut

Technologia napędu 4x4 w Dacii Duster opiera się na uznanym doświadczeniu Nissana w tym zakresie. Pozwoliło jej ono pokonać wszelkie przeszkody saharyjskiej pustyni i zapewniło trzy miejsca na podium w Rajdzie Gazel (w kategorii crossoverów) w 2013 roku!

 

samochód terenowy, dacia duster, niezawodny samochód, dacia duster 2015, dacia opinie, duster jazda próbna

Skuteczna w każdym terenie

Na drogach o dobrej przyczepności i autostradach doskonale sprawdza się tryb 4x2. Napęd przeniesiony jest na przednie koła umożliwiając optymalne zużycie paliwa.
Na wszelkiego rodzaju drogach, niezależnie od prędkości pojazdu oraz przyczepności nawierzchni, tryb „Auto"* w automatyczny sposób rozdziela moment obrotowy na przednią i tylną oś. Pozwala on uzyskać najlepszy kompromis między trzymaniem się drogi a skutecznością napędu.

Na trudnych odcinkach oraz w nierównym, błotnistym lub piaszczystym terenie tryb „Lock"* rozdziela równomiernie moment obrotowy na przednią i tylną oś, na wszystkie 4 koła, optymalizując zdolności terenowe auta. Zapewnia on sterowanie pracą silnika oraz układu hamulcowego lepiej dostosowane do jazdy z napędem 4x4.
Dzięki dużemu prześwitowi, wynoszącemu 21 cm*, wysokim kątom natarcia (29,3°), rampowemu (23°) oraz zejścia (34,9°) Dacia Duster może poszczycić się prawdziwie terenowymi zdolnościami. Jej konstrukcja pozwala stawić czoła wszelkim sytuacjom na drogach utwardzonych i nieutwardzonych.

Czego jeszcze można oczekiwać od samochodu z napędem 4x4?

* w wersjach 4x4

 

Inne aktualności
Dacia Duster nr 1 sprzedaży w segmencie SUV'ów Konkurs "Dubnicki TALENT SHOW"
Pokaż wszystkie aktualności

Dacia Dubnicki - FRANCISZEK DUBNICKI Sp. z o.o.

 • Franciszek Dubnicki Sp. z o.o.

  +48 94 347 14 20 fax: +48 94 347 14 30 renault.dubnicki@outlook.com godziny otwarcia: pon-pt: 800-1700 sob: 800-1400 Osoba kontaktowa: Salon Dacia Pon.- Pt. od 9.00 do 17.00
 • POMOC DROGOWA 24H/ NA DOBĘ

  600982459
 • STACJA KONTROLI POJAZDÓW

  +48 94 347 14 34
 • Serwis Dacia

  +48 94 347 14 27, 602 624 745 fax: +48 94 347 14 30